Komórka.
Home Regeneracja kół magnesowych Galeria Wulkanizacja Lokalizacja Kontakt
Motowermar oferuje kompleksowe usługi w zakresie wulkanizacji.
Poniżej przedstawiam opis dotyczący posiadanych przeze mnie maszyn.

Wyważarka:
Urządzenie z ręcznym pomiarem odległości i średnicy koła. Wyważarka może być stosowana do wyważania kół samochodów osobowych i dostawczych do 65kg. W zestawie znajdują się 4 stożki centrujące, uchwyt szybko mocujący, ciężarek 100g, szczypce do ciężarków,cyrkiel i osłona plastikowa na koło. Urządzenie jest bardzo precyzyjne, pozwala na odpowiednie wyważenie kół po montażu nowej opony.


Montażownica:
Montażownica z pneumatycznie odchylanym ramieniem do tyłu oraz blokadą ramienia pionowego. Posiada dwie prędkości stołu. Montażownica w zestawie posiada: filtr i naolejacz, pistolet do pompowania, łyżkę montażową, komplet plastikowych akcesorii do felg aluminiowych. Automatyczna montażownica jest urządzeniem do demontażu i montażu opon dętkowych i bezdętkowych na koła samochodów osobowych i dostawczych. Kolumna i ramiona są poruszane i blokowane pneumatycznie. Współpracujące ze sobą części mechaniczne i pneumatyczne maszyn pozwalają użytkownikowi obsługiwać wszystkie koła małym nakładem pracy i z najwyższą dokładnością bez ryzyka uszkodzenia opony. Umożliwia również obsługę kół z obręczami aluminiowymi, jej robocze elementy nie naruszają delikatnej struktury tych obręczy.Rosnąca świadomość kierowców w kwestii bezpieczeństwa na drodze powoduje, iż opony zimowe są coraz bardziej popularne. Coraz większa liczba zmotoryzowanych, którzy spróbują jazdy na oponach zimowych, doceniają ich zalety i zwykle korzystają z nich także w kolejnych latach. To sprawia, że sprzedaż opon zimowych wzrasta, a ich udział w rynku będzie z pewnością jeszcze większy. Także opony letnie, szczególnie te o sportowym profilu, przeznaczone do szybszych samochodów zyskują coraz szerszą rzeszę zwolenników, niejednokrotnie będących kierowcami o sportowym zacięciu.

Posiadamy również na sprzedaż różnego rodzaju opony samochodowe. Zarówno zimowe jak i letnie, o różnych rozmiarach. Prosimy o wsześniejszy kontakt w celu ustalenia dostępności towaru.

Created by T.P., 2011, all rights reserved.